Ana Sayfa Tüm Haberler 17 Haziran 2014

Başkan Demirci’den, 82’lik Musa Amcaya Ziyaret

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Yenimahalle’nin eskilerinden Musa Kılıç’ı evinde ziyaret etti. 82 yaşındaki Kılıç’a gerçekleştirdiği ziyarette…

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Yenimahalle’nin eskilerinden Musa Kılıç’ı evinde ziyaret etti. 82 yaşındaki Kılıç’a gerçekleştirdiği ziyarette geçmiş olsun dileklerini ileten başkan Demirci, aynı zamanda Musa Kılıç’ın babalar gününü de kutladı.

“Çınarlarımıza Sahip Çıkacağız”

Çayırova’da yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret ederek hal hatırlarını sormayı ihmal etmeyeceklerini ifade eden Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Yenimahalle’nin çınarlarından Musa Kılıç’ı evinde ziyaret etti. Böbrek yetmezliği nedeni ile evinde istirahat eden Kılıç’la sohbet eden başkan Demirci, “Bugün Musa amcamızı ziyaret edip, hayır duasını alalım istedik. Kendisine bir kez daha geçmiş olsun diliyorum. Bir an önce sağlığına kavuşması için dua ediyorum. İlçemizde yaşlılarımızı asla ihmal etmeyeceğiz. Her fırsatta yanlarında olup, hal hatırlarını soracağız. Sorunlarına çözüm üreteceğiz. Çünkü yaşlılarımız bizim için çok önemli. Çınarlarımıza sahip çıkacağız” dedi.

Güzel bir sohbet havasında 82’lik çınar Musa Kılıç’ın başından hiç ayrılmayan başkan Demirci, aynı zamanda Musa Kılıç’ın eşi Kumriya Kılıç ile de sohbet etti. Çayırova Belediye garaj amiri olarak görev yapan Vahdettin Kılıç’ın babası olan Musa Kılıç’ı evinde ziyaret eden başkan Demirci’ye belediye başkan yardımcısı Orhan Keskin ve AK Parti Çayırova İlçe Başkan Yardımcısı Zafer Kılıç’ta eşlik etti.

Tema Tasarım |