Ana Sayfa Tüm Haberler 11 Haziran 2014

Aydın ’’Bağışlana Her Kan, Kurtarılan Üç Can’’

Türk Kızılayı Genel Merkezi ile AKP Kadın Kolları Genel Merkezi tarafından ortaklaşa kan bağışı kampanyası düzenleniyor. Buna…

Türk Kızılayı Genel Merkezi ile AKP Kadın Kolları Genel Merkezi tarafından ortaklaşa kan bağışı kampanyası düzenleniyor. Buna göre 13-19 Haziran tarihleri arasında ki kampanya ülke genelinde ve Gebze’de de gerçekleşecek. AK Parti Gebze Kadın Kolları Başkanı Vasviye Aydın 13 Haziran Cuma Günü tüm Gebzelileri Gebze Cumhuriyet  meydanına kan vermeye davet ediyoruz’’dedi.

Kan bağışı kampanyası ile ilgili olarak bilgi veren AKP  Gebze Kadın  Kolları Başkanı  Vasviye Aydın   Bağışlana Her Kan, Kurtarılan Üç Can dır dedi. Aydın ’’ “Kızılay Gene Merkezi ile Kadın Kolları Genel Merkezimiz tarafından düzenlenen bağış kampanyası ülke genelinde olduğu gibi Cuma günü Gebze de  de yapılacak. 13 Haziran Cuma günü 14.00’te başlayıp bir hafta sürecek olan kan bağışına tüm Gebze halkını bu anlamlı kampanya ya bekliyoruz’ ’dedi Aydın sözlerine şöyle devam etti.  13 Haziran Cuma günü  tüm Türkiye’de olduğu gibi saat 14.00’te Gebze Cumhuriyet Meydanında başlayacak olan ‘’Bağışlana Her Kan, Kurtarılan Üç Can dır  ‘’ kan kampanyası için  Her ilçe de iki kez kan bağışı için çadır kurulacak. Gebze’ye ise özel olarak kan bağışı TIR’ı gelerek 6 gün kalacak. Gebze’nin kan bağışı konusunda en çok bağış yapan bölge olması nedeniyle özel ilgi gösteriliyor. Bir hafta boyunca sürecek olan Kan kampanyasına başta Gebzeliler olmak üzere tüm halkımızı bu anlamlı kampanyaya destek vermeye davet ediyoruz’’dedi.

İlginizi çekebilir

GEBZE’DE EKİPLER TEYAKKUZDA

GEBZE’DE EKİPLER TEYAKKUZDA

Tema Tasarım |